Sada DENIM / JEANS

Džínová sada pro šicí stroje řady ECO 15/26/34, SP, a Super Jeans

Další významnou položkou jsou speciální jehly. Především nesmíme zapomenout, že každou, i univerzální jehlu, je třeba včas vyměnit, neboť, je-li tupá či poškozená, může dojítk jejímu prohnutí nebo zlomení a může tak poškodit podavač, stehovou desku nebo jinou dražší část stroje. Jehly jsou číslované podle síly, např. 9 – 16 (60 – 100), přičemž 9 je nejslabší na šití hedvábí a slabé bavlny a 16, nejsilnější se používá např. na šití džínsoviny, žerzeje či tvídu. Obecně platí, že tenké materiály se šijí slabými jehlami a tenkými nitěmi a silné materiály pak silnými jehlami a nitěmi odpovídající síly a materiálu. Nevhodný typ jehly a nitě může v krajním případě zcela znemožnit šití, znehodnotit dílo nebo i poškodit stroj. Podle druhu rozlišujeme jehly univerzální, na kůži, džínovinu, pleteninu a d. Speciální kategorii pak představují dvojjehly pro šití či vyšívání dvěma různobarevnými nitěmi.

Model FWK-JEA-ECO/J
EAN 5411450003889
Rozměry (V x Š x H) 19x12x5 cm
Váha včetně obalu 0,3 kg

Závěrem nesmíme zapomenout na řadu položek speciálního příslušenství, často specializovaného podle typu stroje. Jsou to např. krycí deska podavače pro ruční vyšívání / látání, speciální nástavné desky pro quilting, cívky, olej, páráčky a d.

Je to právě příslušenství, které Vám umožní používat stroj mnohem všestranněji, resp. jeho funkce postupně rozšiřovat podle Vašeho přání, zkušeností a finančních možností.

Vhodné na prodejní stojan.

Obsah balení

  • Kráčející patka (vrchní podávání) bez vodiče
  • příslušenství pro šití džínsoviny
  • Cívky, 3 ks,
  • Jehly, 2 ks, vel. č. 16 / 100

Všechny stroje Toyota mají standardně prodlouženou záruku na 3 roky!

Nahoru