Šicí stroj Toyota ECO15B

Uvažujete-li o šicím stroji jako o praktickém, nenáročném nástroji pro uskutečnění Vašich nápadů, o stroji, ke kterému nebudete dlouhé hodiny číst návod k obsluze a zkoušet různá nastavení a přitom dáváte přednost pěkným výrobkům s moderním tvarem a krásně sladěnými barvami, neměla by Toyota ECO15B ujít Vaší pozornosti.

Model ECO15B
EAN 5411450003773
Rozměry (V x Š x H) 412 x 192 x 292 mm
Váha 5,5 kg
Váha včetně obalu 7 kg
Příkon 85W
Prodloužená záruka 3 roky

Čtyřkrokové šití knoflíkové dírky, 15 šicích programů, pečlivě zvolený výběr nejžádanějších stehů jako např. slepý, látací, včetně půvabných vyšívacích stehů.

Barevný grafický návod umístěný přímo na stroji po odklopení malého krytu Vás provede všemi postupy přehledně krok za krokem. Vše v jednoduchém, praktickém provedení oceněném německou zkušebnou a v kvalitě, na kterou jste u firmy TOYOTA zvyklí.

Plynulé nastavení šířky stehu až do 4mm, intuitivní nastavení všech prvků, zaklapávací snadno vyměnitelné šicí patky, horizontální chapač pro snadné vkládání a kontrolu spodní cívky, automatické ovládání síly vpichu jehly, použití nejkvalitnějších materiálů, nízké nároky na servis a dlouhá životnost stroje je charakteristika šicího stroje nové generace.

Ale nejen to. Šicí stroj má v označení zkratku ECO. Toto označení nesou šicí stroje vyrobené nejmodernější technologií šetřící přírodní zdroje a energii, aby naše životní prostředí zůstalo stále zelené.

Zcela novým prvkem pak je použití vysoce pevné a kvalitní oceli pro konstrukci hlavních částí stroje oproti hliníkové konstrukci většiny strojů. Výhoda nového postupu spočívá v tom, že na výrobu ocelových částí se spotřebuje jen zlomek energie potřebné pro výrobu hliníku, ocelové části, zcela nově navržené počítačem jsou navíc proti hliníkovým částem lehčí a pevnější čímž šetří další náklady při dopravě a které ocení i zákazník při přenášení stroje.

Zcelá nová, vpravdě revoluční konstrukce stroje, zaručuje nejen velmi nízkou hmotnost, ale i vyvážený chod bez rušivých vybrací a velmi nízkou hlučnost – charakteristiky pro které šicí stroje TOYOTA oceňuje stále více zákazníků po celém světě.

Výrazem kvality šicích strojů TOYOTA je standardní 3 letá záruční doba.

Všechny stroje Toyota mají standardně prodlouženou záruku na 3 roky!

Nahoru