Šicí stroj Toyota ECO34A

Nejvyšší typ šicího stroje v řadě ECO A, vyrobený nejnovější technologií, s nejvyšší výbavou, příkladnou ergonomií, elegantní, příslovečně spolehlivý, s intuitivní obsluhou.

Šicí stroj standardní velikosti s velmi dobře přístupnými všemi ovládacími prvky, stabilní ale přitom lehký. Je vyrobený zcela novou technologií, z vysoce pevné, nejlepší japonské oceli. Důkladná kovová konstrukce zaručuje dlouhou životnost stroje a všech jeho mechanických částí, stejně jako neobvyklou šetrnost k životnímu prostředí ve výrobě. Při výrobě menšího množství oceli se spotřebuje jen část energie nutná k výrobě hliníku nebo plastů, které se obvykle používají při výrobě šicích strojů.

Model ECO34A
EAN 5411450003766
Rozměry (V x Š x H) 41,2 x 19,2 x 29,2 cm
Váha 5,7 kg
Váha včetně obalu 7,2 kg
Prodloužená záruka 3 roky

Pečlivě, na základě více než 60-ti letých zkušeností japonské firmy TOYOTA, vybraných 34 šicích programů zaručuje, že stroj ocení díky bohaté výbavě, jak zkušení zákazníci, tak díky jednoduchosti obsluhy i začátečníci, kterým stroj bude plně vyhovovat i později, pro náročnější práce. Všechny pak stroj potěší svým nadčasovým vzhledem, sladěním barev a moderními tvary. Moderní, vysoce kvalitní, uživatelsky příjemný, špičkově vybavený a hezký, dalo by se shrnout.

Barevný odklopný kryt nese, přímo na stroji, grafické znázornění všech základních informací, které potřebujete k obsluze stroje. Jednoduchost obsluhy a kvalitu stroje právem ocenila i německá zkušebna, která posuzovala rovněž snadnost práce se strojem.

Zákazníci na stroji najdou všechny základní prvky, v prvotřídní kvalitě, na které jsou zvyklí u firmy TOYOTA:

 • vestavěný navlékač nitě a odřez
 • automatické nastavení síly vpichu jehly
 • plynulé nastavení délky stehu
 • polohovatelná jehla
 • výběr půvabných dekorativních stehů, slepý steh pro standardní i strečové materiály, látací steh pro opravy a ruční vyšívání
 • řada nejpoužívanějších pružných stehů včetně velmi oblíbeného oboustranného overlockového pružného stehu
 • pohotový navíječ cívky poháněný nezávislým elektromotorem s AA baterií
 • horizontální rotační chapač pro snadné vkládání cívky i přehled o stavu jejího navinutí
 • velký prostor pro posun látky pod ramenem stroje
 • kryt volného ramene s vestavěnou schránkou na příslušenství
 • příjemné a současně intenzivní osvětlení, které neunaví oči ani při dlouhé práci.

Najdou však mnohem víc dalších důležitých rysů, často oceňovaných nejvíce:

 1. Jednoduchá, snadná, intuitivní obsluha se základním grafickým návodem přímo na stroji
 2. Optimální, vyvážená výbava stroje – stroj má všechny prvky od navlékače až po nejoblíbenější stehy, včetně pružného overlockového, které zákazníci očekávají a v množství, které skutečně mohou využít a které potřebují
 3. Design. Ergonomický tvar. Půvabné barevné provedení. Kvalita zpracování. Nízká váha.
 4. Technologická převaha strojů Toyota podporovaná rozsáhlým vlastním výzkumem. Kovová konstrukce stroje z revoluční vysoce pevné speciální oceli jako záruka dlouhé životnosti, tichého chodu, nízkých vibrací. Ekologicky šetrná výroba.
 5. A v neposlední řadě výborný poměr ceny ke kvalitě, moderní kontrukci, snadnému ovládání, dlouhé životnosti i stále dostupnému kvalitnímu servisu TOYOTA.

Vyberte si skutečně kvalitní výrobek, špičkově vybavený, který bude držet krok s Vašimi rostoucími zkušenostmi a z kterého budete mít dobrý pocit po mnoho let.

Všechny stroje Toyota mají standardně prodlouženou záruku na 3 roky!

Nahoru